Dilara Öztunç bambaşka bir hayat yaşıyor! İşte Dilara Öztunç’un hayatı…

Kanal D ekranlarında tekrar yayınlanmaya başlayan Aşk-ı Memnuda figüran olarak yer alan güzel oyuncu Dilara Öztunç şimdilerde bambaşka bir hayat yaşıyor. “Kıvanç Tatlıtuğ ile öpüşeceğim için 2 gece gözüme uyku girmedi” sözleriyle olay olan oyuncu yeniden gündemde, Ekranlardan uzun süredir uzak olan Öztunç, şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin rol aldığı Aşk-ı Memnuda Dilara Öztunçun da oynadığı ortaya çıktı. Kıvanç Tatlıtuğ ile kamera karşısına geçen Dilara Öztunç dizide Selen karakterini canlandırdı.

Dizide yıllar önce Kıvanç Tatlıtuğ ile öpüşme sahnesi hakkındaki sözleriyle bir dönem çok konuşulan güzel oyuncunun yaşamı ise gündemde araştırılmaya başlandı.

Ekranlardan 5 yıldır uzak kalan Dilara Öztunç, 17 Mart 1989 tarihinde sanatçı bir ailenin çocuğu olarak İstanbulda doğdu. Maltepe Üniversitesinde Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitim gördü. Öztunç, aynı zamanda sporla da ilgilenmekte olup bir süre profesyonel voleybol oynamıştır.Miss Turkey 2008 yarışmasında üçüncü oldu. Oyunculuk kariyerine ise 2008de Aşk-ı Memnu dizisinde konuk oyuncu olarak başladı.

Dilara Öztunç 2015te, Gamsız Hayat isimli dizide Nurcan karakterini canlandırdı. Öztunç, 2019 yılında fotoğrafçı sevgilisi Umut Kızıltan ile nikah masasına oturdu.

Dilara Öztunç, Aşk-ı Memnu macerasını katıldığı programda şu sözlerle anlatmıştı; “Kıvanç Tatlıtuğ ile öpüşeceğim için 2 gece gözüme uyku girmedi. Çok heyecanlandım. Sette karşı karşıya geldiğimizde ise titredim.”

“Kıvanç bendeki gerginliği görünce Korkma, rahat ol. Ateşli değil, masum bir şekilde öpeceğim seni. Fark etmeyeceksin bile. İş bu dedi. Beni o kadar rahatlattı ki ne olduğunu anlamadan sahneyi çektik. Ama büyüsü hala kaldı.”

En sık tatil yapan ünlüler arasında olan güzel oyuncu yılın dört mevsimi geziyor ve sosyal medyada da oldukça aktif. İşte Dilara Öztunçun bazı paylaşımları;

dilara-oztunc2.jpgdilara-oztunc3.jpgdilara-oztunc4.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir