Deniz Akkaya Korona Virüse Yakalandı! Son Durumu Nasıl


Geçtiğimiz gün sosyal medya üzerinden covid-19’a yakalandığını açıklayan Deniz Akkaya, hastaneye yatırıldı. Sağlık durumunun ağırlaşması ile hastaneye yatırılan Akkaya, sosyal medya üzerinden paylaşım yapmıştı. Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada ateşinin 39 dereceye çıktığını belirtti.

Bununla beraber virüsün ciğerlerine kadar indiğini ve öksürük krizlerinin ortaya çıktığını söyledi. Bunları söyleyen Deniz Akkaya’nın durumu gittikçe ağırlaştı. Durumu ağırlaşan Akkaya, acil bir şekilde, hastaneye kaldırıldı. Bir süre evinde tedavi gören şarkıcı Akkaya, hastaneden devam etmeyi tercih etti.

Durumu Ağırlaşan Deniz Akkaya Hastaneye Kaldırıldı
Covid-19 testi pozitif çıkan Deniz Akkaya, korona virüsün kendisine ağır geldiğini belirtti. Evde durumu ağırlaşan Akkaya hastaneye kaldırıldı. Evde bir süre korona virüs tedavisi gören Akkaya, tedavi süreçlerini hastanede geçirmeye karar verdi.

Sosyal medyada ki instagram sayfası üzerinden sağlık durumuyla ilgili açıklamalar da bulundu. “Evde beceremedim ısrar etmenin gereği yoktu, hastaneye yattım” ifadelerini kullanan ünlü şarkıcı, virüsün ağır geldiğini de belirtti. Ciğerlerinde de sıkıntılar olduğunu belirten Deniz Akkaya, sevenlerini sağlık durumu ile alakalı olarak bilgilendirdi.

Deniz Akkaya İnstagram Üzerinden Açıklama Yaptı

Covid-19 tedavisine hastane de devam eden ünlü şarkıcı Deniz Akkaya, sosyal medyada ki instagram hesabından açıklamalar da bulundu. Ünlü şarkıcı Deniz Akkaya “Aslen en baştan niyetim hızlıca atlatıp, bakın sağlıklı yaşamın mükafatı demek isterdim size.

Ancak hayatında ciddi hiçbir sağlık sorunu yaşamamış biri olarak bana inanılmaz derecede ağır geldi. Arkadaş ne oluyormuş ya televizyonda kürsüye oturup vaka sayısı vermeye benzemiyor. Belli ki hastanede bir süre daha kalacağım. Buyurun şurada 4 gün boyunca yaşadıklarımı sizler ile paylaşıyorum.” açıklamalarını yaptı. Ayrıca sağlık durumu ile sevenlerine bilgi veren Akkaya bunlardan ayrı birçok bilgilendirmeyi de sosyal medya üzerinden bu açıklamaları yaptı.