Demet Özdemir, şiddete maruz kaldığını söyleyen Deniz Bulut’a tam destek verdi!

Oyuncu Demet Özdemir, Ozan Güven tarafından şiddete maruz kaldığını söyleyen arkadaşı Deniz Bulutsuza destek verdi. Özdemir, arkadaşı için yaptığı paylaşımda “Hiç bir kadına böyle bir şey yaşatmanın bir affı olamaz, bu kabul edilemez. Bu nasıl bir vicdan, nasıl bir insanlıktır” dedi.

“DENİZİN YAŞADIKLARINI AKLINDAN ÇIKARMANIN YOLU YOK”

Deniz Bulutsuz ile arkadaş olan oyuncu Demet Özdemir, ise sosyal medya hesabından Ozan Güveni hedef alarak şunları yazdı: “Can dostumuz Deniz Bulutsuzun Ozan Güven tarafından canına kasteden düzeyde gördüğü bu şiddet için ne söylemek nasıl konuşmak gerekir inanın bilmiyoruz. Bu nasıl bir vicdan, nasıl bir insanlıktır. Bizler bu kötü günleri elimizden geldiği her an Deniz ve ailesinin yanında, ona destek olarak geçirmeye çalışıyoruz. Fakat o gece yaşadıklarını, gördüklerini onun aklından çıkarmanın, anne ve babasının gözlerinde gördüğümüz üzüntü ve korkuyu yok etmenin hiçbir yolu yok. Hiç bir kadına böyle bir şey yaşatmanın bir affı olamaz, bu kabul edilemez.”

“BİR SAATTEN FAZLA SÜREN ŞİDDETE MARUZ KALDIM”

Öte yandan dün konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Deniz Bulutsuz, “13.06.2020 Cumartesi sabaha karşı kamuoyunca bilinen bir ilişki yaşadığım Ozan Muharrem Güven tarafından kendi evinde bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım. Şiddet gördüğüm sırada evden çıkmama izin vermeyerek canıma kasteden, fiziksel ve duygusal şiddetin sorumlusu olan Güvene karşı hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım. Kadına şiddetin hiçbir şekilde kabul edilemeyecek bir suç olduğu bir toplumda, ruh sağlığımı ancak psikolojik destek alarak koruyabildiğim bu hukuki süreç boyunca şimdiye kadar koruduğum sessizliğime ve mahremiyetime saygı duyulmasını rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

demet-ozdemir-002.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir