Demet Akalın’nı ailesiyel dinlemeye giden Alişan!a Gelen Hesap şok etti

Eşi ve aile dostlarıyla birlikte Demet Akalının sahnesini izlemeye giden Alişan, gelen hesap karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Demet Akalın daha ilk şarkısını söylerken hesabın geldiğini dile getiren Alişan, “Kredi kartımdan 4 bin TL çektiler” dedi.

“DAHA İLK ŞARKISINI OKURKEN BİZE HESAP GELDİ”

UçanKuş TVde yayınlanan Pazar Magazin programına telefonla bağlanıp olayın detaylarını anlatan Alişan, Demet Akalının daha ilk şarkısını okurken hesap geldiğini söyledi. Alişan, “Ben de Hayırdır ne hesabı dedim ve garson tarafından Hesabı hemen almamız gerekiyor, biz öyle yapıyoruz dedi. Ben de Tamam o zaman mekan sahibiyle görüşeceğim dedim. İşin tuhafı sadece bizim masadan hesap alındı, diğer masalardan o sırada hesap falan alınmadı. Daha konser başlayalı 50 saniye olmuş hesap ne demektir dedim ve garsonu çağırdım” ifadelerini kullandı.

“KREDİ KARTIMDAN 4 BİN TL ÇEKTİLER”

Alişan konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Hesabı ödeyip kalkıyorum dedim. Sonra gelip özür dilediler ama ben kabul etmedim. Kredi kartımdan 4 bin TL çektiler. Hesap krizi diye bir şey yok sadece saygısızlık var. Söylendiği gibi ödediğim para da hesabıma iade edilmedi, öyle bir şeyi de zaten kabul etmem. Demetle konuştum o da çok şaşırdı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir