Davut Kıranlı İntihar İddialarının Asılsız Olduğunu Müge Anlı Duyurdu


ATV ekranlarında sabah saatlerinde ekrana gelen ve yoğun bir izleyici kitlesine sahip olan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında geçtiğimiz günler de ilginç bir olay yaşandı. Tüm Türkiyeyi hayretler içerisinde bırakan ve gündeme oturan olayda, programa konuk olan Davut Kıranlı, 35 yıllık eşinin, çocuklarını ve 4 torununu bırakarak şoförü olan Muammer tarafından zorla kaçırıldığını iddia etti.

Güzelim Diye Hitap Ettiği Eşini Canlı Yayında Buldu
Geçtiğimiz günler de Müge Anlı İle Tatlı Sert programına katılan Davut Kıranlı, eşi olan Sevgi Kıranlının evlerinde şoför olarak çalışan Muammer Cambaz tarafından zorla kaçırılarak alıkonulduğunu dile getirdi. İddialar üzerine derin araştırmalar yapan Müge Anlı ve ekibi, şaşırtan gelişmelere imza attı. Davut Kıranlının güzelim diye hitap ettiği Sevgi Kıranlı, kısa süre içerisinde bulundu. Davut Kıranlının eşi için sürekli zorla alıkonulduğunu dile getirmesinin ardından bulunan eş, canlı yayına katılım sağladı.

Canlı yayında konuşan Sevgi Kıranlı, şoförü olan Muammer Cambaz tarafından zorla alıkonulmağını, kendi isteği ile kaçtığını dile getirdi. Program süresinde dahi güzelim dediği eşine inanmayan Davut Kıranlı için ünlü sunucu Müge Anlı Sevgi Kıranlı ve sevgilisini canlı yayına davet etti. Muammer Cambazın eşinin de yer aldığı canlı yayında, çiftler aşklarını dile getirince ortalık karıştı.

Yayının Kaldırılması Yeni İddiaları Ortaya Attı

Sevgi Kıranlı ve sevgilisi Muammer Cambazın canlı yayına katıldıkları sırada zorla alıkonulma gibi bir durumun olmadığını ve birbirlerine âşık olduklarını dile getirince, stüdyoda yer alan Muammer Cambazın eşi Semiha Cambaz sinirlerine hâkim olamayarak stüdyoyu birbirine kattı. Olayların yaşandığı bu canlı yayın tekrarı ise izleyicilere sunulmaktan kaldırıldı. Yayının kaldırılmasının ardından sosyal medya da yeni iddialar doğdu.

Ortaya atılan iddialar da Davut Kıranlının bir arabanın önüne atlayarak intihar ettiği dile getirildi. Gün içerisinde ekrana gelen canlı yayında program sunucusu Müge Anlı bu iddianın asılsız olduğunu duyurdu. Davut Kıranlının intihar etmediğini, kızlarının yanında Orduda yaşadığını dile getiren Müge Anlı, asılsız haberlere tepkisiz kalmadı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir