Danla Bilic, eski eşi Cemal Can’la Survivor finali sonrası kutlaması

Cemal Can Canseven, Survivor 2020 şampiyonluğunu yakın arkadaşı Danla Bilic ile kutladı. Ödül töreninin ardından kuliste bir araya gelen ikili hasret giderdi ve galibiyet pozu verdi. Danla, bu pozları “Kazanamayacağımız savaş yok” notu ile paylaştı.

Danla Bilic finalde şampiyonun açıklanacağı anlarda büyük heyecan yaşadı. Survivor şampiyonu olan Cemal Canı sahnede kutlayan Danla Bilic, finalin ardından ise Instagram hesabından paylaşım yaptı. Cemal Can ile şampiyonluk kupasıyla çekilen fotoğrafları paylaşan Danla Bilic, “Kazanamayacağımız savaş yok” notunu yazdı.

Survivor 2020 14 Temmuz Salı akşamı İstanbuldaki büyük finalle ekrana geldi. Survivor finalinde yarışan Cemal Can Canseven ile Barış Murat Yağcı sms oylamasına çıktı. Acun Ilıcalının sms sonuçlarını açıklayacağı anlarda ise seyirciler arasında bulunan YouTuber Danla Bilic büyük heyecan yaşadı.

Danla Bilic, yakın dostu olan Cemal Canın şampiyonluğunun açıklanmasıyla ise soluğu sahnede aldı. Danla Bilic ve Cemal Can şampiyonluk sevincini uzun süre birbirlerine sarılarak yaşadı.

CEMAL CAN İLE ŞAMPİYONLUK PAYLAŞIMI

Danla Bilic, Survivor finali sonrasında ise Cemal Can ile kuliste buluştu. Bilic, Cemal Can ve Survivor şampiyonluk kupasıyla çekilen fotoğraflarını ise Instagramdan paylaştı. Ünlü fenomen paylaşımına “Kazanamayacağımız savaş yok Cemal Can Canseven. Bugün, geçen sene ilk videomuzu yayınladığımız gündü. Bu sene tarih yazdık diyebilir miyiz hep birlikte” yazdı.

Danla Bilicin Cemal Can paylaşımı çok kısa sürede 1 milyondan fazla beğeni aldı.

danla-bilic-cemal-can.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir