Çukur 4. Sezonu Nefes Kesiyor! Son Bölümde Cumali Yamaç’ı Vurdu! Yamaç Ölecek mi?

Show TVde ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur dizisi, aylar sonra dün akşam izleyicisiyle buluştu. Nefes kesen bir bölümün ardından dizinin 14 Eylül Pazartesi ekrana gelecek olan 95. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı. Çukurun yeni bölüm fragmanına Cumali ve Sultanın konuşması damga vurdu. “Yamaç Koçovalıyı vurdular” sesinin yankılandığı tanıtımda, haberi alan Sultan, Cumaliden hesap soruyor.

YAMAÇ ÖLÜM KALIM SAVAŞI VERİYOR

Çukur yeni bölüm fragmanında “Yamaç Çukuru terk edecek” diyerek rest çeken Cumali ise babası İdrisi Yamaçın öldürdüğünü söylüyor. Sultan, Selim ve Emmi duydukları karşısında şoke olurken, bu olay sonrasında Çukurda dengelerin nasıl değişeceği büyük merak uyandırıyor. Yamaç ise aynı anlarda hastanede ölüm kalım savaşı veriyor.

ÇUKURUN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Gazeteci Emiri öldürüp Çukura açık mesaj veren Arık Bökeye Yamaç Koçovalının tepkisi sert oldu. Erdenetlerin holdingine giden Yamaç büyük kavgayı başlattı. Yamaç Koçovalı ile Arık Böke Erdenet herkesin gözleri önünde yumruk yumruğa kavga etti.

Erdenet ailesinin uyuşturucu işinde olduğunu öğrenen Koçovalı kardeşler büyük oyunu başlattı. Uyuşturucu yüklü tırları ele geçiren Koçovalılar planın 2. aşaması için hazırlıklara başladı. Tırları ele geçiren Koçovalı kardeşler güçlerini göstermek ve mesaj vermek için Cengiz Erdenetin önünü kestiler. Yakaladıkları uyuşturucuları Cengiz Erdenetin arabasının üstüne boşaltan Koçovalı Kardeşler kim olduklarını açık şekilde gösterdi.

Çukura gelen Seren Erdenet elinde olan görüntüleri Cumaliye verdi Yamaçın İdris Koçovalıyı vurduğu görüntüleri izleyen Cumali tüm kahvehaneyi birbirine kattı. Sahnenin finalinde Yamaçı vuran Cumali herkesi şok etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir