Cihangir Ceyhan’dan Üzücü Haber: Çukur’da Artık Yer Almayacak


Show TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Çukurun yeni sezon çekimleri devam ederken, ilk bölümlerinde sürpriz bir ayrılık yaşanacak.TV100den Birsen Altuntaşın haberine göre, fenomen dizide “Azer” karakterine hayat veren başarılı oyuncu Cihangir Ceyhan, 3. bölümde veda edecek.

“ALEVLERİN ARDINDAN DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCUSU OLDU”

Başarılı oyuncu Ay Yapımın Show TV için çekeceği Alevlerin Ardından dizisinin başrol oyuncusu oldu. Dilan Çicek Denizin partneri olmaya hazırlanan Ceyhan, geçen günlerde tanıtım çekimlerine katıldı.

CİHANGİR CEYHAN KİMDİR?

Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adanada dünyaya geldi. Aslen baba tarafından Elazığlıdır. İstanbulda iki buçuk yıl kamera önü oyunculuk dersi aldı. Sonrasında Adanaya geri döndü.İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli sinema filminde hayat verdiği Serdar karakteri ile yaşamıştır. Ardından internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırdı ve böylelikle geniş bir hayran kitlesi edindi.

Cihangir Ceyhan, şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan Çukur dizisinde Azer karakterine hayat vermektedir. Cihangir Ceyhan, 1.77 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.Cihangir Ceyhanın dizileri ve filmleri:

2019 – Çukur (Azer) (TV Dizisi)
2016-2019 – Sıfır Bir Adana (Cio) (TV Dizisi)
2015 – Yusuf (Serdar) (Sinema Filmi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir