Cemal Can Canseven’in Babası oğlunun yaralı dizlerini öptü! Türkiy’nin gönlünü fethetti

Survivor finalisti Cemal Can Canseven, dün aylar sonra ailesi ve yakın dostu Danla Bilicle buluştu. Duygusal anların yaşandığı kavuşma görüntülerine Cemal Canın dizindeki yaraları öpen babası damga vurdu

OĞLUNUN YARA İZLERİNİ ÖPTÜ

Dominikten 14 saatlik bir uçuşun ardından İstanbula gelen finalistler, ayaklarının tozuyla canlı yayında finale katıldı. Cemal Can, aylardır görüşemediği ailesiyle bir araya geldi. Buluşma esnasında gözyaşlarına hakim olamayan Can, duygusal anlar yaşadı. Cemal Canın babası ise oğlunun bacaklarındaki yara izlerini öptü.

cemal-can-babasi.jpg

Baba ve oğlun bu anları ise sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. İkilinin videosunu paylaşan kullanıcılar, “Böyle babalar var mıymış?” yorumunu yaptı.

İşte Cemal Canın babası için yapılan bazı yorumlar…

cemal-can-babasi-yorum.jpg

DANLA, CEMAL CANI YALNIZ BIRAKMADI

Öte yandan Cemal Can, aylardır görüşemediği yakın dostu Danla Bilici seyircilerin arasında fark edince büyük mutluluk yaşadı. İkilinin uzaktan da olsa birbirlerini gördükleri anlardaki bakışları ve gülümsemeleri ise sosyal medyada çok konuşuldu. Finali seyirciler arasında izleyen Danla Bilic, cep telefonundan ise Cemal Cana onlarca SMS attı. Bilic o anları da Instagram hesabından paylaştı.

danla-bilic-001.jpg

cemal-can-babasi-geldim.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir