Can Yaman, Yeni Hedefini Seçti Ve Adım Adım Uyguluyor!


Can Yaman Türkiyeden çıkan ünlü bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Yurt dışında da büyük bir kitleye hitap eden başarılı bir performansa sahiptir. Dizi hayatında Dolunay, Erkenci Kuş ve Bay Yanlış ile kendini göstermeyi başarmış ve ününe ün katmıştır.

Sosyal medya platformunda aktif bir şekilde yer alan oyuncunun büyük bir hayran kitlesi vardır. Türkiye hayranlarının çok fazla ilgisini gösteremediği Can Yamana yurt dışı hayranları oldukça yoğun bir ilgi gösteriyor.

Yurt Dışı Hayran Kitlesi Şaşırttı!

Çoğu seyahatin de tür dışını baz alarak Yunanistan, İtalya, İspanya gibi ülkeler de bulunan Can Yamanın hayranları şaşırtmaya devam ediyor. Türkiye caddelerinde ise bu kadar yoğun ilgi görmeyen Can Yamanın yurt dışı hayranlarının ilgisi bir hayli şaşırtan cinsten. Hatta korona virüsü hiçe sayan birçok yurt dışı hayranı mevcuttur. Can Yaman sosyal medyayı aktif olarak kullanan bir oyuncudur.

Yaptığı paylaşımların ise Türkçe içermemesi de dikkatlerden kaçmıyor. Son olarak annesi ile yaptığı paylaşımda Türkçe not düşen ve arada bazı reklam içeriklerini Türkçe paylaşan bir kullanıcı olarak karşımıza çıkıyor. Son iki ayda yaptığı paylaşımların çoğu İtalyanca olarak görülmektedir.

Can Yaman, Sandokan isimli bir İtalyan dizi için anlaşma yaparak tercihini yapmıştır. İtalya’nın ünlü spor spikerleri olan Diletta Leotta ile aşk yaşadığını duyuran Can Yaman burada oldukça popüler bir isim haline geldi.