Burhan Kuzu’nun ‘Hanımağa’ lakaplı Güniz Akkuş’u makamında ağırladığı ortaya çıktı

AKPli eski velik Burhan Kuzunun Hanımağa lakabıyla tanınan Güniz Akkuşu makamında ağırlayıp fotoğraflar çektirdiğinin ortaya çıkmasının ardından Kuzudan yeni bir açıklama geldi.

Burhan Kuzunun 'hanım ağa’ lakabıyla tanınan Güniz Akkuş’u makamında ağırlayıp fotoğraflar çektirdiği ortaya çıktı. Kuzu ise kendini Akkuşun AKPden 3 dönem milletvekili aday adayı olduğunu söyleyerek savundu.

Cumhuriyetten Seyhan Avşarın haberine göre, Kuzu’nun kendisini “hanımağa” olarak tanıtan ve son dönemde mafya babası Sedat Peker’i tehdit etmesiyle gündeme gelen Güniz Akkuş’u Meclis’te Anayasa Komisyonu Başkanlığı yaptığı dönemde makamında ağırladığı ortaya çıktı.

Burhan Kuzu ise kişisel Twitter adresinden yaptığı açıklamada, kendini “Güniz Akkuş, AK Parti’den 3 dönem milletvekili aday adayı olmuştur. Bu nedenle Anayasa Komisyonu Başkanı olduğum dönemde beni ziyaret etmiştir. Ben popüler bir siyasetçiyim. Binlerce fotoğraf çektirdiğim insan vardır.Fotoğraf çektirdiğim kişinin GBT’sine bakacak değilim” ifadeleriyle savundu.

Kuzunun paylaşımı şöyle;

burhan-kuzu.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir