Bolu Belediyesi’den Beyaz Gazete yanıt! Ankara’yı FETÖ’ye parsel parsel peşkeş çekenler

CHPli Tanju Özcanın başkanlığını sürdürdüğü Bolu Belediyesi, kendilerini hedef alan Beyaz Gazete isimli haber sitesine verdiği yanıtta, “Ankara’yı FETÖ’ye parsel parsel peşkeş çekenlerden olmasaydınız; size güzel bir cevap verirdik” ifadelerini kullandı.

Belediye binasına asılan pankartta ise “Bedel ödedikçe daha çok seviyor ve daha çok anlıyoruz “ATAM” seni. Eserini emanet ettiğin bizler; ne Fethullahçı çeteye, ne de biçim değiştirmiş türevlerine asla geçit vermeyeceğiz” ifadeleri yer aldı.

“FETÖ BAHANESİ” DEDİLER

Ankarada görevinden istifa ettirilen eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçekin oğlu Osman Gökçeke ait olan Beyaz Gazete isimli internet haber sitesi bu pankartı hedef alarak, “CHP’li Başkan FETÖ bahanesiyle cemaatleri hedef aldı!” başlıklı bir haber yayınladı. 

chp-bolu-belediyesi-15-temmuz-pankarti.jpg

Haberde, “CHPli Bolu Belediye Başkanı Tanju Özkan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için belediye binasına astığı pankartla dikkat çekti. FETÖnün darbe girişiminin yıl dönümünde belediye binasına Türk Bayrağı ve Atatürk resminin olduğu bir pankart asan Özcan, pankartta “Bedel ödedikçe daha çok seviyor ve daha çok anlıyoruz seni Atam. Eserini emanet ettiğin bizler, ne Fethullahçı çeteye ne de biçim değiştirmiş türevlerine asla geçit vermeyeceğiz. 15 Temmuz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz” ifadelerine yer verdi” ifadeleri kullanıldı.

BELEDİYEDEN SERT YANIT

Yapılan bu habere tepki gösteren Bolu Belediyesi, “Eğer sen bir gazete olsaydın, biz de belediye hesabı olmasaydık; Ankara’yı FETÖ’ye parsel parsel peşkeş çekenlerden olmasaydınız;  size güzel bir cevap verirdik. Vermeyeceğiz… Ama bi link bırakmak istedik. İZLEYİN” diye yanıt vererek Melih Gökçekin FETÖyü övdüğü görüntüleri paylaştı.

beyaz-gazete.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir