Blu TV’den Dizi Atağı! Amazon’un Alman Yapımı Ünlü Dizisi We Children From Bahnhof Zoo Geliyor


Türkiye’de birçok yerli platform bulunuyor. Bunlardan biride videoların ve dizilerin yayınlandığı BluTv’ dir. BluTv çok geniş bir içeriğe sahiptir ve her gün iyeni videolar ve içerikler eklemeye devam ediyor. Çok merak uyandıran ve ilgi göre yapımlardan bir tanesi de Amazon yapımı olan, yani orijinal adı ile We Children From Bahnhof Zoo dizisidir.

Dizi bilindiği üzere, bir Alman yapımıdır ve 29 Şubat itibariyle bütün bölümleri ile birlikte, BluTv’ de yayınlanacak. Seyirciler büyük bir heyecanla, bölümlerin yüklemesini bekliyor.

Ses Getiren Dizi BluTv’de Yayınlanacak!

Bir süredir BluTv birçok kişi tarafından beğeniyle takip ediliyor. Hem yerli diziler ve videolar yer alıyor hem de yabancı ülkelerde ilgiyle takip edilen dizilere yer veriliyor. Yeni yayınlayan ve gençlere hitap eden We Children From Bahnhof Zoo Cumartesi ilk bölümüyle yayınlanacak. Dünya genelin de yayınlanan dizi Türkiye’ye de sadece BluTv’ den izlenebilecek.

Bir romandan alıntı yapılarak, diziye uyarlanan We Children From Bahnhof Zoo dizisi, romanın günümüze uyarlanan modern versiyonu denilebilir. Dizinin konusu Almanya’ nın Berlin şehrinde hayatını sürdüren 6 kişilik bir arkadaş grubunun, şaşırtıcı ve güzel hikayesini ele alıyor.

Dizinin oyuncuları da kadrosu kadar ilgi çekiyor. Bruno Alexander, Jana McKinnon, Michelangelo Fortuzzi, Lea Dirinda, Jeremias Meyer, ve Lena Urzendowsky paylaşıyor. Genç oyuncu kadrosu diziyi daha cazip bir hale getiriyor. Ayni zamanda dizinin müzikleri ve karakterleri, büyük bir damga vuracağa benziyor.