Bir Zamanlar Çukurova’da Yaprak Dökümü Devam Ediyor! Züleyha Anlaşmayı Bozdu..!

Bir zamanlar Çukurovada beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Aşk gündemi ile çalkalanan dizide eski sevgili olan ancak araları bozuk olduğu için Uğur Güneş’in diziden ayrıldığı konuşuluyordu. Hilal Altınbilek de Uğur güneşten sonra diziye veda etme kararı aldı. Çukurova dizisinde çok konuşulacak ayrılık netlik kazandı. Hilal Altınbilek’in hikayesini sonlandırarak anlaşmasını bozduğu ortaya çıktı. İşte dizi ilişkin son dakika haberleri…

Atv ekranlarının en çok izlenen ve reyting rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova bir sezonluk planlanmışken üç sezona yayıldı. Dizinin 80. bölümü için hazırlıklar sürüyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer alan Züleyha veda için hazırlanıyor. Eski sevgilisi Uğur Güneşin dizi kadrosundan ayrılmasının ardından o da diziden gitme kararı aldı. Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek ne zaman diziye veda edecek?

Dizinin yeni sezon anlaşmasını imzalamayan oyuncu Hilal Altınbilek Adana’da senaryosunu tamamlayıp 85. bölümde diziye veda ediyor. Hande Soralın dizi kadrosuna dahil olması ile birlikte Ümit ve Demir aşkı senaryoda yer alıyor. Hande Soralın gelmesi ile birlikte Ümit ve Demir aşkına gözler çevriliyor ve bu şekilde Züleyha karakterinin macerası tamamlanıyor. Hünkar, Yılmaz bundan sonra Züleyhada diziye veda ediyor. Züleyha’nın ocuklarını Ümit’e emanet ederek diziden ayrılacağı konuşuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir