Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Bir Karakter Daha Gidici! İşte O İsim


ATV ekranlarında TIMS&B yapımına ait olan yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşarın üstelendiği Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam saat 20:00da 83. bölümü ile sevenleriyle buluşacak. Dizinin bu akşam yayınlanacak ola bölümünde senaryo gereği Müjgan halası olarak bilinen seyirciden de büyük tepki toplayan, Hünkar Yamanın ölümü ile de ilişkilendirilen Behice karakterinin diziden ayrılışlarının sinyalleri verilecek. 

Karakterin Sahibi Setten Bir Süre Önce Ayrılmıştı

Sanat camiasının sevilen isimlerinden Esra Dermancıoğlunun Çukurova dizisindeki Behice adlı karakter dizinin seyircileri tarafından büyük tepki alıyordu. Öncedençekimi yapılan bölümler nedeniyle ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu dizinin çekimlerinin yapıldığı Adanadan bir süre önce ayrıldığı haberleri gündeme gelmişti. Oyuncunun diziden ayrılmasına rağmen Behice karakteri ekranlara hala renk vermeye devam ediyordu. Dizinin hayranları tarafından görülen Behice karakterinin yapmış olduğu tüm kötülüklerinin cezasız kalmayacağı beklentiler içerisinde olurken diziden nasıl ayrılacağı da merak konusu oldu.

Behice İçin Yolun Sonu Göründü

Dizi de vefat eden Hünkar Yaman adına yapılacak olan inşaat paraları, yeni bölümünde kepçenin ucunda etrafa dağılacak. Daha önce rüyasını gören Gaffurun dilediği gerçek olurken Behice paraları toplamaya kalkışacak. Paraların Yılmazın olduğundan son derece emin olan Behice, tutanak tutulurken uzaklaştırılacak. Uzaklaştırılmasının ardından konağın yolunu tutan Behice aslında kendisi için işlerin sarma sardığının farkında değildir. Müjgan karakteri ile de arası açılacak olan Behice, araştırmalarına devam ederken ortaya çıkacak görgü tanığından habersizdir.

Behicenin Katil Olduğu Ortaya Çıkacak

Geçtiğimiz günler de dizide öldürülen Hünkar Yamanın katili olan Behice için sular ısındı. Dizinin ya bu akşam yayınlanan bölümünde ya da haftaya olan bölümde Behicenin katil olduğu ortaya çıkacak. 85. bölüm itibari ile Behice karakterine son verileceği düşünülürken, dizinin takipçileri Behice için kaçınılmaz ölüm sahnesi beklemekte.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir