Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Behice’nin Ölüm Sahnesi Nasıl Olacak!


TIMS&B productionsın yapımını üstlendiği ve Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcısı olduğu Bir Zamanlar Çukurova ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 3. Sezonu ile ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi Perşembe akşamlarının sevilen dizileri arasında yerini aldı. 84. bölümüyle ekrana gelecek dizi izleyicileri tarafından merakla bekleniyor.

Dizide behice’nin katil olduğunu ve hünkar yamanı öldürdüğünü söyleyen kapıya gelen kadını dinleyen demir yaman behice’yi öldürmek için küçük konağın yolunu tutar. Behicenin yaptıklarının cezasını çekeceği an giderek yaklaşıyor. Behice o anlarda ölmekten beter hale gelecektir.  Demir Yamanın elinden behiceyi Züleyha ve çalışanlar kurtaracaktır.

Behice Adanada Barınamaz Hale Gelir!

Müjgan bile artık behiceye inanmaz ve artık Adanada yaşayamayacağını anlayan behice ne yapacağını bilemez. Müjgan en doğru olanın halasının yani behicenin İstanbula dönmesi olduğunu söyler. Behice ise tüm bu olanlara rağmen İstanbula gitmek yerine Gaffuru sıkıştırmaya devam edecektir. Gaffura ayak işlerini ve ihtiyaçlarını gördürmek için tehdit edecektir.

Elinde avcunda hiç parası kalmayan behice Gaffuru elindeki katil kozu ile tehdit edecektir. Her şeyin farkına varan Saniye ise duruma el atacaktır. Gaffuru Demir Yamanın karşısına çıkartacak olan Saniye durumu çözmek ister.

Fikret ve Müjgan Arasında Neler Olacak!

Fekeli Müjgan ve Fikreti öpüşürken görecek ve bu durumdan hoşnut olmayacaktır. Aşk söz konusu olduğunda eli kolu bağlı olan fekeli ikiliyi sadece gözetim altına almak ile yetinir. Fekelinin bu tutumu Fikreti endişelendirir ve kararlarını tekrar gözden geçirir. İş işten geçmiştir. Fikret artık Müjgana aşıktır. Müjgan aşk konusunda tekrar hata yapmamak için elinden geleni yapacaktır. Fikret ise kendini aşık olmamaya inandırmaya çalışacaktır.

Sevda eşyalarını Ümitin evinden almak için gittiği sırada komsunun kapısında Demir Yamanın aracını görür ve şaşırır. Komşu kadın hünkar Yamanın ölümü ile ilgili bir şeyler anlatması ise ortalığı karıştıracaktır. Yeni bölümde fazlaca karmaşık olay örgüsünde Demir Yaman yeni bir aşka yelken mi açıyor? Ümit için Züleyhadan vazgeçecek mi? Dizi sevenleri merakla yeni gelişmeleri bekliyor.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir