Bim 28 şubat 2020 aktüel ürünler kataloğu! Bim indirimlere hız kesmeden devam ediyor


Bim aktüel ürünler kampanyasında şubat ayının son indirim kataloğunu da yayınladı. İndirim ve fırsat ürünleri denince ilk akla gelen firmalardan biri olan Bim , sektördeki diğer isimlerden daima farklı olmak düşüncesi ile haftalık aylık ve günlük indirim ve fırsat ürünlerini günler öncesinden müşterileri ile erkenden buluşturarak devam eden kıyasıya yarışta müşterilerin fiyat farkını ve kaliteyi önceden görmesine imkan sağlıyor. 28 şubat tarihinden itibaren geçerli olacak indirim listesi 6 mart 2020 tarihine kadar geçerliliğini sürdürecek. Bir önceki kataloğunda özellikle temizlik ürünlerine yer verilirken 28 şubat aktüel indirim kataloğunda ise cep telefonundan mini fırına termostan baskılı havluya kadar geniş bir ürün yelpazesini görebiliyoruz . işte 28 şubat indirim kataloğu ve detayları.

Bim şubat ayının son kataloğunuda yayınladı.3 sayfadan oluşan BİM 28 şubat kataloğunda birbirinden özel ürünler yer alıyor.Bir çok kişi tarafından tercih edilen bim marketler yine müşterilerin yüzünü güldürecek.Bim 28 şubat kataloğunda neler var hemen inceleyelim.
 

Bim 28 şubat indirimleri ile yine raflarını süsleyecek.Bim 28 şubat kataloğuna baktığımızda Meizu M6T Cep Telefonunu görüyoruz.Bim marketlerin tüm şubelerinde geçerli olacak bu ürün  799 TLden satışa sunulacak.Diğer ürünlere baktığımızda Buhar Kazanlı Ütü, Abdullah Efendi Keyif Türk Kahvesi Makinesi, Arnica Blender Seti ve Kumtel Mini Fırın gibi ürünleri de cazip fiyatlarla görüyoruz.Tüm indirim listesi haberimizin devamında yer alıyor…

DİĞER SAYFAYA GEÇEREK TÜM İNDİRİM LİSTESİNİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir