BİM 2019 Yılının Son Kataloğunda İndirim Şov Yapacak


Her hafta birbirinden güzel indirimli ürünleri müşterilerine sunan BİM market, 2019 yılının son Cuma indiriminde inanılmaz kampanyalar yapacak. BİM 27 Aralık 2019 tarihinde başlayacak olan indirimler görenleri hayrete düşürdü. Beklenmeyen birçok ürünün yer aldığı katalogda elektrikli ev aletleri, akıllı telefonları, gıda, giyim ve cam malzemelerden şimdiye kadar hiç sunulmamış fırsatlar müşterilerin yüzünü güldürdü.

27 Aralık 2019 Cuma sabahı BİM marketlerde satışa sunulacak ürünlerden en dikkat çekeni smartfit markalı akıllı bileklik oldu. Oldukça modern bir görüntüye sahip olan bu akıllı bileklik 2 saatte şarj oluyor ve uzun süre kullanılabiliyor. Fiyatı ise yalnızca 69,90 lira olacak bu ürünün dışında 28,90 liralık mini masaj aletinin de büyük bir ilgi görmesi bekleniyor.
 

    
Kar yağışlarının beklendiği bu tarihlerde en çok ihtiyaç duyulan bot, polar sweatshirt ve bereler de yine uygun fiyatlarla tüm yurttaki BİM mağazalarında satışta olacak. Katalogda elektrikli ev aleti olarak da Fakir markalı şarjlı el süpürgesinin 179 lira olması BİM marketlerin önünde herkesin kuyruk olmasına sebep olacak. Piyasada 200 liranın altına bulunması zor olan bu ürün büyük rağbet görecek. Spalding markalı lisanslı basket topu ise meraklıları için 49-90 lira gibi uygun bir fiyattan raftaki yerini alacak.

BİM 27 ARALIK 2019 AKTÜEL ÜRÜN KATALOĞU


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir