Beşiktaş’ın Eski Yıldızı Aboubakar Fikret Orman’a Ateş Püskürdü


2016-2017 sezonunda Beşiktaş’a Porto takımından kiralık olarak giden ve ortaya koyduğu performansla Beşiktaşlı taraftarların sevgilisi olan Vincent Aboubakar flaş açıklamalarda bulundu.

Ara transfer dönemi yaklaşırken Beşiktaş’ın yeniden transferi için girişimlerde bulunduğu Kamerunlu yıldız, sezon başında Beşiktaş’a transfer olabileceğini fakat eski Başkanın kendisine karşı ortaya koyduğu tavırlardan memnun kalmadığı için transferin gerçekleşmediğini açıkladı.
    
Sakatlığını tamamen atlattığını vurgulayan Aboubakar, iki kez milli maç kadrosuna da seçilerek sahaya çıktığını belirtti. Kendisinin sağlık taramasıyla ilgili eski başkanın hatalı bilgiler paylaştığını vurgulayan Aboubakar, kariyerini Porto takımında sonlandırmayacağını da söyleyerek ara transferde Beşiktaş’a açık kapı bıraktı.
    
Uzun bir sakatlık dönemi geçiren ve geçtiğimiz günlerde yeniden formasına kavuşan Aboubakar bu sezon Porto formasıyla 2 maça çıkabildi. 10 milyon euroluk bir değere sahip olan 27 yaşındaki yıldız futbolcuya devre arasında Beşiktaş’ın teklif götürmesi bekleniyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir