Beşiktaş Ve Galatasaray Maçının Saati Değiştirildi


Türkiye Futbol Federasyonu, 19.00da oynanması planlanan Gençlerbirliği – Beşiktaş ve Galatasaray- Kasımpaşa maçlarının saatini beklenen soğuk hava dalgası sebebiyle değiştirdi.

Süper Ligin 25. Haftasında Türkiye Futbol Federasyonu, beklenen soğuk hava dalgası nedeniyle 14 Şubat’ta Galatasaray-Kasımpaşa arasın da ve 15 Şubatta Gençlerbirliği- Beşiktaş maçlarının saatlerinin değiştiğini açıkladı. 13 Şubat Fatih Karagümrük-Fenerbahçe maçının saatinde bir değişiklik yok
 

Maç Saati Değiştirildi

Süper Ligin 25. Haftasında Türkiye Futbol Federasyonu, beklenen soğuk hava dalgası nedeniyle Galatasaray-Kasımpaşa arasın da 14 Şubat Pazar günü yapılacak maçın başlangıç saatinde değişiklik yapıldı.
Galatasaray Kulübü, Pazar günü saat 19.00da oynanacak Kasımpaşa maçının daha erken saate çekilmesi için Türkiye Futbol Federasyonu na başvuru da bulundu.

 Yarıda kalma ve erteleme durumunu göz önünde bulundurulması gerektiğini söyleyen Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Kasımpaşa kulübü başkanı Saraç yapılan isteğin haklılığının doğru ve makul olmasından dolayı kendilerine olumlu yönde yaklaşım sağlayacaklarını bildirdi.

Galatasaray Kulübünün Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre 14 Şubat Pazar günü 19:00 da Türk Telekom Stadında gerçekleşecek olan maçın saatini kar yağışı nedeniyle saat 16:00 ya alındı.

Beşiktaşın Maç Saati De Değişti

Türkiy Futbol Federasyonu, Spor Toto Süper Ligde oynanacak olan Beşiktaş – Gençlerbirliği  maç saatlerinin değiştirildiğini belirtti.

 Beşiktaşın 15 Şubat Pazartesi günü Ankarada oynanacak olan Gençlerbirliği ile deplasmanda oynanacak maçın saatinde değişiklik yapıldı. Beklenen soğuk hava dalgası nedeniyle değiştirildi. 19:00 gerçekleşecek olan mücadele 16:00’a alındı

 Fenerbahçe Maçında Değişiklik Yok

13 Şubat Cumartesi günü Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynanması beklenen Fatih Karagümrük-Fenerbahçe maçının saatinde bir değişiklik olmaması ise dikkat çekti. Sarı-lacivertliler bu duruma sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir