Berk Oktay ve Sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy Aynı Dizide Buluşuyor


Savaşçı dizisinde tanışıp sevgili olan Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çifti uzun süredir birliktelik yaşıyorlardı. Yeni alınan duyumlara göre Berk Oktay sevgilisi Yıldız Atiksoy’a evlilik teklifi yaptı. Cevabin evet olmasıyla da magazinlerde bu konu uzunca bir süre konuşuldu. Çift su sıralar hem özel hayatlarında hem de iş hayatlarında yeni heyecanlar yaşıyorlar.

Evlilik Kararı Alan Çifte Dizi Rolü Heyecanı

Sevilen oyuncu yıldız Atiksoy Savaşçı dizisinde Berk Oktay ile başrol oynuyordu. İlk iki sezon tamamlanınca diziden ayrılan Atiksoy, bu süre zarfında Berk Oktay ile sevgili olmuştu. Bu diziden sonra Şampiyon isimli dizide rol alan Yıldız Çağrı Atiksoy bu seferde Atvnin sevilen dizisi Kuruluş Osman’da Malhun Hatun olarak rol alacağı öğrenildi.

Yeni Rol Kuruluş Osman Dizisinden

Genç oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy Kuruluş Osman dizisine Malhun Hatun rolü ile gireceği öğrenildi. Bir süre önce evlilik teklifi alan ve Atv’nin sevilen dizisinde önemli bir rol alacak olan Atiksoy bu rolle birlikte çifte mutluluk yaşıyor. Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’in hazırladığı, genel yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı başrolünü ise Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği 'Kuruluş Osman’, Atv ekranlarında Çarşamba akşamları seyirciyi ekrana kilitlemeye devam edecek.

Dizinin Malhun Hatunu Kimdir?

Malhun Hatun, Osmanlı padişahi Orhan Gazi’nin annesidir. Osman Gazi’nin ise evlendiği eşlerinden biridir. Osmanlı Devleti’nin ilk kurucusu unvanına sahip Osman Bey’in eşi ve ikinci padişah olan Orhan Gazi’nin annesi olarak bilinir. Şeyh Edebali’nin kızı olan Rabia Bala Hatun ile karıştırılan Malhun Hatun’un babası da ünlü bir devlet adamı olan Anadolu Selçuklu veziri Ömer Abdülaziz Bey’dir.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir