Beklenen Dizinin Afişi Ortaya Çıktı! Sosyal Medya Yıkıldı


Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu gibi isimlerin başrollerinde olduğu, Kardeşlerim isimli dizinin yayınlanacağı ilk tarih belli oldu. Cumartesi akşamları seyirciyle buluşacak olan dizi, kadrosu ile dikkat çekti. 

Gönül Dağı, Sen Çal Kapımı ve Kuzey Yıldızı gibi başarılı dizilerle aynı günde ekranlarda olacak olan Kardeşlerim dizisinin afişi de yayınlandı. Hikâyesindeki güçlü dram konusuyla birlikte izleyicilerde büyük bir beklenti uyandıran dizi kadrosu ile de kendini merak ettirmeyi şimdiden başardı. İzleyici kitlesi için şimdiden merak uyandıran dizinin ilk bölümü heyecanla bekleniyor.

Oyuncu Kadrosunda Hangi İsimler Var?

Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Aylin Akpınar, Yiğit Koçak, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Murat Onuk, Simge Selçuk, Melis Minkari, Recep Usta, Gözde Türker, Damlasu İkizoğlu, Sabaattin Yakut, Güzin Alkan, Yunus İmga ve Kaan Selvi gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim dizisi henüz yayınlanmamış olmasına rağmen sosyal medya platformlarında en çok konuşulan ve beklenen diziler arasında adından söz ettirdi.

Gül Abus Semercinin senaristliğini üstlendiği, Serkan Birincinin yönetmenlik koltuğunda yer aldığı ve yapımcılığını Nazlı Heptürkün yaptığı NGM Yapımın merakla beklenen dizisi Kardeşlerim 20 Şubat Cumartesi tarihinde 20.00’da Atv ekranlarında seyircisi ile buluşacak.

Beklenen Dizi Yakında Yayında!

Sevilen pek çok dizinin yer aldığı Atv kanalında yeni bir dizi boy gösterecek. Dizinin takipçileri daha yayınlanmamış olmasına rağmen diziyi merakla bekleyip yayınlanacağı tarihin ve hangi günlerde izleneceğinin soruları ile beklemedeydi. Ve bekledikleri cevapları aldılar. 20 Şubat Cumartesi günü yayın hayatına başlayacak olan dizi her Cumartesi günü ekranlarda yer alacak. Çok yakında ekranlarda sizlerle birlikte olacak.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir