Begüm Kütük Doğum Günü İçin Bağış Yapılmasını İstedi! Gönülleri Fethetti!


Yeni yaşını kutlayacak olan Begüm Kütük, kendisine hediye almak isteyen sevenlerinden Bir Dilek Tut Derneğine bağış yapmalarını istedi. Oyuncu bu düşüncesiyle takipçilerinden tam not aldı.

Rol aldığı projelerdeki başarısıyla adından söz ettiren başarılı oyuncu Begüm Kütük 40 yaşına bastı. Oyuncu doğum gününde anlamlı bir projeye imza attı.

“GÜNDEN GÜNE DAHA HASSAS VE DUYARLI OLDUM”

Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bu yıl hepimizin yaşadığı talihsizlikler, acılar, hastalıkla mücadele derken, günden güne daha hassas ve duyarlı biri oldum. Yaşamın sandığımız kadar uzun olmadığını ama paylaşacak onca güzelliğe yetecek ömrümüzün olduğunu anladım. Dostlarımdan hediye istemiyorum. 40. doğum günümü Bir Dilek Tut Derneğindeki çocukların dileklerine bağışlıyorum. Elif Nurun en büyük hayali piyano sahibi olmak. Elif Nurun hayaline katkı sağlamak için dilediğiniz kadar bağış yapabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

TAM NOT ALDI

Begüm Kütük bu ince düşüncesiyle sevenlerinden tam not aldı. Bazı kullanıcılar Kütük için “Temiz yüreğin kaç cana umut oldu”, “Ne kadar güzel kalplisiniz” ve “Duyarlılığınıza hayran oldum” gibi yorumlar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir