Baraj Dizisi Reytinglerde Kendini Buldu, Hekimoğlu Adım Adım Durumu Düzeltti!


Her hafta salı akşamları Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşan ve çok sayıda fanı bulunan Baraj dizisi reytinglerde en sonunda kendine geldi. Baraj dizisini geriden takip eden Hekimoğlu dizisi ise adım adım durumunu düzeltti.  Salı akşamları birçok kanalda çeşitli diziler yayınlanıyor.

Trt 1 ekranlarında Masumlar Apartmanı, Atv, Edho, Fox tv de Baraj ve Kanal d ekranlarında Hekimoğlu dizisi seyirci ile buluşuyor. Baraj dizisi dün akşam ki yayınlanan bölümü ile en çok izlenen dizi sıralamasında 3.sırada yer aldı. Fakat AB grubunda bu sıralama geçerli olmuyor. Güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan dizi yine de dün akşam iyi bir reyting elde etti. Farklı projelerin ekranda olduğu salı akşamı kıyasıya bir rekabet yaşanıyor.

16 Şubat Reyting Sonuçları Açıklandı

16 Şubat salı günü akşamı reyting sonuçları bu sabah saatlerinde açıklandı. Baraj isimli dizi geçen haftalara göre izlenme ve reyting konusunda düşüş yaşasa da reyting oranına göre 3.sırada yer almayı başardı. Totalde ve Abc1 de çok iyi oranlar elde eden dizi yarışı bırakmayacağını da göstermiş oldu. Ancak AB grubunda Fox tv dizisi olarak daha düşük reytingler elde ettiği gözlerden kaçmıyor. Dün akşam yayınlanan bölümde totali 6.sırada tamamlayan Baraj dizisi reyting yarışında hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan Baraj dizisini Hekimoğlu arka markajda takip ediyor. 16 Şubat reyting sonuçlarına bakıldığında geçen haftalara göre bir artış yaşandığı görülüyor.

Hekimoğlu Takipte

Açıklanan dizi reyting sonuçlarına bakıldığında birçok ünlü dizinin yarış halinde olduğu ortaya çıkıyor. Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşan Baraj dizisini, Kanal d ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisi takip ediyor. Sezonun ilk zamanlarından daha iyi bir çıkış yakalayan Baraj dizisi ile Hekimoğlu dizisi izleyicilerden tam not alıyor. Totalde 6.sırada Baraj dizisi yer alırken, Ab grubunda ise 10.sırada görünüyor. ABC de ise Baraj dizisi 7.sırada yer alırken Hekimoğlu listeyi 9.sırada tamamlıyor. Reyting dalgalanmaları yaşayan bu popüler iki dizi önümüzde ki hafta da yarışa devam edecek.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir