Aycan Yanaç’ın canlı yayında Fenerbahçe itirafı

Survivorda mücadelede eden A Milli Kadın Takımı futbolcularından Aycan Yanaç, Acun Ilıcalının canlı yayınında Fenerbahçe itiraflarında bulundu. Yanaç, kendisini sarı lacivertli kulüpten başka yerde göremediğini söyledi.

Ağabeyinden dolayı futbolcu olmaya karar verdiğini belirten Aycan Yanaç, futbola onun yönlendirmesiyle başladığını ifade etti.

“KADIN TAKIMI KURULURSA BANKO OYUNCUSU OLURUM”

Fenerbahçeli olduğunu ve kendisini başka bir takımda göremediğini söyleyen Yanaç, “Fenerbahçeliyim ve Fenerbahçeden başka yerde kendimi göremiyorum. Fenerbahçe Kadın Takımı kurulursa oynamak isterim. Acun Ilıcalı ile de konuştuk bunu. Keşke kurulsa, banko futbolcusu ben olurum.” şeklinde konuştu.Sahada hırslı bir yapısı olduğundan söz eden Yanaç, “Maç esnasında haksızlığa uğrarsam hakemlerle de konuşurum.” ifadelerini kullandı.

EN SEVDİĞİ FUTBOLCU ALEX

İzleyicilerin En sevdiğin futbolcu kim? sorusunu yanıtlayan Yanaç sıralamasını Alex de Souza, Cristiano Ronaldo ve Emre Belözoğlu olarak yaptı.

Aycan, bu esnada Sercan Yıldırımın kendisini hatırlatması üzerine esprili bir şekilde Bir de Sercan Yıldırım yanıtını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version