ATV Dizi Severleri Müjde! Yepyeni Dizisi İle ATV Sizi Bekliyor!


Kardeşlerim isimli yeni dizi 20 Şubat Cumartesi akşamı ATV ekranlarında dizi severler ile buluşacak. Dizinin tanıtım fragmanı şimdiden büyük ilgi gördü. Dizi severler ilk bölümünün yayınlanmasını merakla beklemeye başladı. Komedi ve eğlence günü olarak ele alınan Cumartesi günü dram projesi hiç yok. Fakat ATV gün konusunda titiz davranacak durumda değil boş olan Cumartesi gününü değerlendirdi. Çünkü diğer akşamları dolduran dizileri hali hazırda mevcuttur.

Kardeşim Dizisi Şok Yakında ATV Ekranlarında!

Dram yapımı olarak ele alınan proje dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Oldukça başarılı isimlerden kurulu kadroya sahip olması da dikkatlerden kaçmadı. Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgan, Aylin Akpınar gibi başarılı ve ünlü isimler dizide yer alan oyuncular arasında yer alıyor. Gül Abus Semerci dizi hikâyesinin sahibi olarak gündemde. Geçmişte de pek çok projede başarılı olan isim ATV kanalının en büyük avantajı oldu.

Gül Abus Semercinin kaleminden ele alınan O Hayat Benim, Kırgın Çiçekler ile Aşk ve Mavi dizileri de seyircinin severek izlediği diziler arasında yer almıştı. Daha çok fazla başarılı yapımda emeği olan Gül Abus Semercinin hikâyeleri genellikle ATV kanalının hoşuna gidiyor. Kardeşim dizisini değerlendiren Milliyet Blog yazarlarından Anibal Güleroğluda en büyük avantajının hikâyesi olduğunu ele alıyor. 

En Büyük Avantajı: Senaryosu! 

Animal Güleroğlu:”Kardeşim dizisinde ki aile dramını Semerci hakkıyla yansıtacaktır. Bu konuda dizi çok avantajlıdır diyebiliriz. Çünkü Gül Abus Semercinin kaleminden çıkan dram hikayeleri dizi senaryosunda halkın nabzına göre şekilleniyor” diye bloğunda yazdı. Bilindik bir yapıya sahip olan dizi anne ve babalarını kaybeden 4 çocuğun hayat hikâyesini ele alıyor.

Animal Güleroğlu en az Kırgın Çiçeklerdeki performansı kadar performans beklediği Gül Abus Semerciden oldukça umutlu. İzleyicilerin acılara yatkın ve etrafındakilerinin acılarını izlemeyi seven bir kesime yönelik bir proje olduğunu dile getirdi. Dram ağırlıklı dizilerin gözyaşları eşliğinde izlenerek beğeniyle ödüllendirildiğini dile getirdi ve iyi bir proje olmasını temenni ederek yazısını sonlandırdı.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir