Ashley Graham “New York’un yarısıyla yattım” itirafı geldi

“New Yorkun yarısıyla yattım” itirafıyla bir dönem gündemden düşmeyen Dünyaca ünlü büyük beden model Ashley Graham, kırmızı bikinili videosuyla yürek hoplattı.

Yoga seanslarından birine sayfasında yer veren Graham bir süre sonra ise 11 milyon takipçisi için kırmızı bikinisiyle küçük bir dans anını paylaştı.

Duştan yeni çıkmış gibi görünen Graham her zaman bedeniyle barışık ve tüm kadınların da barışık olması için sık sık paylaşımlarda bulunuyor.

Graham karantina sürecinde gittiği Nebraskadaki evinden dönmemekte kararlı.

ashley-graham-fotograflari.jpg

Kocası Justin Ervin ve beş aylık oğulları Isaac ile koronavirüs salgınının başlangıcından beri bu evde vakit geçiriyorlar.

Karantina sürecinde de evinden çıkmayan Grahamın Ocak ayından beri ilk kez bir dergi çekimine katıldığı ortaya çıktı. Graham oğlu Isaac ile kapak oldu.

Ashley Graham yeni doğmuş bebeğini emzirdiği anlarla Harpers Bazaarın Temmuz sayısında kapak güzeli oldu.

ashley-graham.jpg

Evlenmeden önce “New Yorkun yarısıyla yattım” sözleriyle şaşkınlık yaratan Ashley Graham, verdiği röportajda, kariyerinin çoğunu vücut pozitifliğinin değerini artırarak geçirirken, hamile olduğunu keşfettikten sonra yaşadığı fiziksel değişikliklerle mücadele ettiğini itiraf etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir