Arıza Dizisi 3. Bölüm Fragmanı ve Dizinin Oyuncu Kadrosu!

Başrollerinde Ayça Ayşin Turanın ve Tolga Sarıtaşın yer aldığı arıza dizisinin yayın tarihi izleyicilerin merak konusu haline geldi. İstanbulun çeşitli semtlerinde çekimi süren Arıza dizisinin yüksek temposu ve adrenalin içeren senaryosu yeni sezona damga vurmaya hazırlanıyor. Eylül ayında dizinin yayına girmesi bekleniyor ve oldukça güçlü bir kadroya sahip dizi oyuncuları da merak ediliyor. Dair tüm detaylar ve son dakika haberleri…

Arıza Dizisi Oyuncular Kimler?

Arıza dizisinde başrollerde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan yer alıyor. Arıza dizisinin diğer oyuncuları ise Ahmet Mümtaz Taylan, Levent Can, Olgun Toker, Dilara Aksüyek gibi önemli oyuncular yer alıyor. Murat Daltaban, Cavit Çetin, Güner Uygar Özçelik, Ali Rıza Kubilay, Pınar Çağlar Gençtürk yer alıyor. Yağız Can Konyalı, Cankat Aydos, Ali Seçkiner Alıcı, Hazal Benli, Kemal Burak, Duygu Akdeniz, Gökay Müftüoğlu, Yeşim Salkım ve Yeşim Gül gibi oyuncular yer alıyor. 

Arıza Dizisi Konusu Nedir?

Arıza dizisinin konusunda ailesine düşkün olan Mertin yaşam hikayesi anlatılıyor. Mert ve dürüst bir adam olan Ali Rızanın hayatı tesadüf eseri aracına binen Halime’yi kurtarması ile değişiyor. Ali Rızanın kaderinde artık kahramanlık Halidenin ise ortaya çıkan karanlık geçmişi ile yüzleşmesi konu ediliyor. Yolları tesadüf ile birleşmiş olsa da iki karakter bu yolda birlikte yürüyeceklerinin henüz farkında değiller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir