Amazon, Akıllı Bilek Satışına Start Verdi! Halo’nun Fiyatı Ne Kadar?


Online ticaret devi Amazon, gelir kaynaklarını artırmanın yeni bir yolunu bulmuş gibi görünüyor. Firma yeni donanım ürünü akıllı bileklik Haloyu tanıttı. Sağlıklı yaşam temalı akıllı bileklik aynı zamanda aktivite ve uyku takibi yapabiliyor.

Amazon Akıllı Bileklik Satışa Çıktı

Öncelikle söylemek isteriz ki bu cihaz benzerlerinden çok farklı. Amazon Haloda bir ekran bulunmuyor. Kumaş bir kayışa sahip olan cihaz, kullanıcının hareketlerini takip ediyor. Bunu yaparken üzerinde bir ivme ölçer, sıcaklık sensörü, kalp ritim monitörü ve 2 adet mikrofon bulunuyor.

Aktivite, uyku, vücud, ses gibi değerleri takip edebilen Halo, hareketlerinizi ve derinizin ısısını ölçerek uyku kaliteni konusunda yorum yapabiliyor. Vücud yağ oranını da ölçebilen Halo, sesinizi de dinleyerek duygusal durumunuz hakkında bilgi verebiliyor.

Amazon Halo ne kadar

Akıllı bilekliğin fiyatı 64.99 dolar olarak açıklandı. Bu fiyata 6 aylık Halo üyeliği de dahil. Bu süre sonunda üyelik aylık 3.99 dolar olarak ödenmeye devam edecek. Abonelik sisteminin olmasının sebebi sağlıkla ilgili bilekliğin topladığı değerleri detaylı ve analiz yapılabilecek şekilde görmek olarak açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir