Akrep Dizisinde Selma’yı Oynarken Bestemsu Özdemir İnanılmaz Eğleniyor!


Ekranlarda yayınlandığı günden beri, izleyicisi tarafından beğenilerek izlenen akrep dizisinde Selmayı oynarken Bestemsu Özdemir inanılmaz eğleniyorCanlandırdığı karakteri, büyük bir başarı ile oynamayı başaran güzel oyuncu, izleyicileri tarafından, yakından takip ediliyor.

Bestemsu Özdemir Oynadığı Selma Rolü İçin Açıklama Yaptı

Star ekranlarında, cuma gecesi yayınlanan ve dizi kadrosuna sonradan dahil olan Bestemsu Özdemir, oynadığı sevilen dizi akrep de kötü karakter Selmayı canlandırıyor. Dizi de Selma, Ferdayı olumsuz olarak etkilemektedir ve daima ortalığı karıştıran kötü bir kişilik sergilemektedir. Dizi de oynadığı bu rol nedeni ile Selma karakteri için sosyal medyada olumsuz yorumların yapılmasına neden oldu. 

 Oynamış olduğu akrep dizisinde, kötü karakteri canlandıran sevilen oyuncu, canlandırmış olduğu Selma karakteri için yapılan yorumları değerlendirdi. Oynadığı karakter hakkında yapılan yorumların onu olumsuz olarak etkilemediğini, bu yorumların sadece onu gülümsettiğini belirten sevilen oyuncu, oynadığı rolü hakkında bilgi verdi.

Bestemsu Özdemir Kötü Karakter Oynamanın Eğlenceli Olduğunu Açıkladı

Oynadığı dizide canlandırmış olduğu karakter için değerlendirme yapan Bestemsu Özdemir, dizi çekimleri sırasında, canlandırdığı karakteri oynarken oldukça çok eğlendiğini belirtti. Oynadığı Selma rolünde, Selmanın kötü bir karakter olması nedeniyle, kötü karakteri canlandırmanın, kendisine keyif verdiğini belirten güzel oyuncu, kötü karakter canlandırmak, canlandıran kişi için avantaj sağladığını belirttiği gelen haberler arasında yer alıyor.

Oynadığı Selma karakteri için açıklama yapan oyuncu, aslında Selma, bence kötü bir kadın değil, fakat yüzsüz bir kadın şeklinde ki açıklaması yer aldı. Selma karakterini canlandırırken aşırı derece de eğlendiğini, bu rolün ona avantaj sağladığını belirten oyuncu, konuşmasına sosyal medya da ki takipçi sayısına göre başrol seçimi hakkında ki yapılan eleştiriler hakkında ki değerlendirme ile devam etti.

Başrol Seçimleri Sosyal Medyaya Göre Belirleniyor

Başarılı oyuncu, yaptığı söyleşisinde yıllardır başrol seçimi sırasında sosyal medya da ki takipçi sayısına göre hareket edildiğini, sosyal medyanın, televizyonla alakalı olmadığı ile alakalı yapılmış olan eleştirilere katıldığını belirtti. Takipçi sayısı ile televizyon dünyasının farklı konular olduğunu ifade eden başarılı oyuncu, yapımcıların bu konuya gereken özeni göstermeleri konusunda eleştiri de bulundu.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir