AKP Youtube Gençliği ile Samimi Bir İletişim Kuracak! Çalışmalara Başlandı

AKPnin Z kuşağı için yeni bir proje hazırladığı ve buna göre daha fazla gencin AKPye katılmalarını sağlamayı amaçladığı belirtildi.

Takvime göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan 43 şehre giderek buralarda yapılan kongrelere katılacak. Erdoğan’ın MYK toplantısında, AKP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’e “Son dönemde AKPye katılan 100 yaş üzeri 40 nene ve dedenin adreslerini bulun, teker teker evlerinde ziyaret edeceğim” dediği öğrenildi.

Toplantıda, AKPnin şimdiye kadar 680 bini bulan ve kasım ayına kadar bir milyona ulaşılması hedeflenen yeni üyelerle ilgili, klasik parti iletişiminden daha ziyade, enteraktif bir çalışma başlattığı anlatıldı.

AKPnin, bu yıl içerisinde 68 binden fazla genç üyenin partiye katılması sebebiyle Z kuşağı için yeni bir proje hazırladığı öğrenildi. Daha fazla genç üyenin partiye katılımını sağlamak için YouTuber’larla görüşmeler yapıldığı aktarıldı. AKP ayrıca gençlere, popüler sosyal medya hesapları olan Instagram, YouTube ve Twitter üzerinden de ulaşmayı hedefliyor.

AKP, 1 milyona yeni üye için de bir etkinlik düzenleyecek. Eşzamanlı olarak, her ilde yeni üye bir fidan dikecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan da etkinliğe telekonferans ile katılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir