Acun Ilıcalı, yarışmacılarla voleybol oynama iddiasına girdi


Acun ılıcalı kendine bir takım kurarak yarışmacılarla voleybol yarışı düzenledi.Dün yayınlanan bölümde gönüllüler ve ünlüler takımıyla yeni bir iddiaya girdi.Acun ılıcalı eğer takımı kaybederse kazanan tarafa iki kat daha fazla ödül vereceğini söyledi.

Koronavirüs salgınından dolayı Dominikte mahsur kalan Acun Ilıcalı, yarışmacılarla bol bol vakit geçirmeye başladı. Ilıcalı geçtiğimiz gün Acun Medya ekibinden bir kişi ve Nisa ile kendisine bir takım kurarak voleybol oynadı. Karşı takımdaki Ardahan, Evrim ve Cemal Cana fark atarak yarışı kazanan Ilıcalı, yeni bir iddiaya girdi.

NİSADAN ACUNA YENİ YARIŞ TEKLİFİ

Survivorın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde voleybol maçından bahseden Ilıcalı, yarışmacılarla yeniden iddia girmek istedi. Eski voleybolcu olan Nisanın “Biz Evrim ile aynı takımda size karşı oynasaydım farklı bir şeyler olurdu” sözü üzerine Ilıcalı yeni maç yapma teklifinde bulundu. Yine eski voleybolcu olan Evrim de takımını açıklayarak, ” Nisa, ben ve Sercandan oluşsun takımımız. Yedek olarak da Barışın olmasını istiyorum” dedi.

“SİZ KAZANIRSANIZ 2 DEFA YEMEK YİYECEKSİNİZ”

Evrimin teklifini kabul eden Acun, “Gerçekten hiç bir şansınız yok. Ben de takımıma prodüksiyondan voleybol oynamayı bile bir kız arkadaşımızı alacağım. Eli top tutsa yeter. Ama bu üçlünün bize karşı hiç bir şansı yok. Bizi tutanlar eğer kazanırsak aynı ödülü alacaklar. Siz kazanırsanız sizi destekleyenler ise 2 katı ödül alacak. 2 defa yemek yiyecekler ayrı günlerde” sözleriyle ödülü açıkladı. Acunun sözleri üzerine ise Cemal Can, “Ben sizi destekleyeceğim. Geçen oyunda o tarafta nasıl oldum. Sonradan ben de şaşırdım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir