A101 21 Kasım 2019 Aktüel Kataloğunda Sürpriz Ürünler Bulunacak


Her hafta müşterilerine sunduğu indirimli ürünlerle, Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerini adeta kendine bağlayan A101, 21 Kasım 2019 tarihli aktüel kataloğunda da birçok indirimli ürünü barındıracak.

Türkiye çapında 7,000’den fazla şubesi bulunan ve toplu bir şekilde alım ve satım yapabilme gücü sayesinde oldukça indirimli fiyatlara ürün satışı yapan A101, şimdiden 21 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan kataloğuyla ilgili binlerce kişiyi meraklandırdı. Önümüzdeki hafta yayınlanması beklenen bu katalogda yine çok uygun fiyata pahalı birkaç elektronik ürünün satışı olması bekleniyor. Bunun yanında büyük beyaz eşya ve mutfak malzemeleri ve gıda reyonunda birçok ürünün yine çok indirimli fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. Müşterilerin daha önceki kataloglarda karşılaşmadığı cinsten sürpriz bir ürünün de 21 Kasım A101 aktüel kataloğunda yer alması bekleniyor.

A101 21 Kasım aktüel kataloğunun son halinin duyurulması için müşterilerin birkaç gün daha dişini sıkması gerekiyor. Bu hafta A101’in 14 Kasımda satışa sunacağı ürünler ise belli olmuş durumda. 14 Kasım Perşembe günü satışı başlayacak olan ürünlerden bazıları 43’’ Samsung Ultra HD Smart TV, Samsung Galaxy A20 Cep Telefonu ve Canon marka çok fonksiyonlu yazıcı olacak.

A101 21 KASIM 2019 AKTÜEL ÜRÜN KATALOĞU

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir