29 Ocak Çarşamba günü reytinglerinde sürprizler var!


29 Ocak Çarşamba gününün beklenen reyting sonuçları nihayet açıklandı. Herkes Kuruluş Osman dizisinin yine zirvede yer alıp almayacağını merak ediyordu. Nitekim beklenen oldu ve Kuruluş Osman dizisi toplam reytinglerde her hafta olduğu gibi zirvedeki yerini korumayı başardı.

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Kuruluş Osman dizisinin özet bölümü de 2. sırada bulunuyordu. Bu hafta Fatih Portakal ile Fox Ana Haber, Kuruluş Osman özet bölümünden ikinciliği kaptı, rakibini de bir alt basamağa itti. Listenin 4 ve 5. sırasında ise geçtiğimiz Çarşamba günü olduğu gibi ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Esra Erol’da programları yer aldı.

Benim Adım Melek Yükselişe Geçti!

Geçtiğimiz hafta kendisine 9. sırada yer bulan TRT 1’in sevilen dizisi Benim Adım Melek, bu hafta 6. sıraya yükselmeyi başardı. İlk 5’i zorlama potasına gelen dizinin başarısı yapımcılarını sevindirdi. Listenin 7. sırasında ise geçtiğimiz hafta 6. sırada bulunan TV 8’in yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir geldi. Listenin 8. sırasında Show Ana Haber, 9. sırasında Kanal D’ye yayınlanan Afili Aşk dizisi, 10. sırasında ise düşüş yaşayan ATV Ana Haber yer aldı.

TOTAL REYTİNG SIRALAMASI

KURULUS OSMAN ATV
FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX
KURULUS OSMAN (ÖZET) ATV
MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
ESRA EROLDA   ATV
BENIM ADIM MELEK TRT 1
DOGDUGUN EV KADERINDIR TV8
SHOW ANA HABER SHOW
AFILI ASK KANAL D
ATV ANA HABER ATV

AB REYTİNG SIRALAMASI

KURULUS OSMAN ATV
FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX
DOGDUGUN EV KADERINDIR TV8
KURULUS OSMAN (ÖZET) ATV
BENIM ADIM MELEK TRT 1
MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
ZEMHERI SHOW
SHOW ANA HABER SHOW
HAVA DURUMU ATV
SEKSENLER TRT 1 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir