27 Kasım Reytingleri Açıklandı ! Kuruluş Osman Yine Rekor Kırdı


27 Kasım Çarşamba akşamı birbirinden ünlü yapımlar yine reyting sıralamasında kıyasıya yarıştı. Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle seyircisiyle buluşan Kuruluş Osman bir miktar izleyici kaybetse de haftayı % 14.93 gibi yüksek bir reyting oranıyla zirvede tamamladı.

Saat tam 20.00’de başlayan ve 40 dakika süren Kuruluş Osman dizisinin ilk bölüm özeti ise reyting sıralamasında 2. olarak diziye olan rağbetin büyüklüğünü ortaya koydu. Kuruluş Osman ilk bölüm özetini % 7.72’lik reyting ile Fatih Portakal ile Ana Haber takip etti. Geçtiğimiz hafta listede 3. Sırada yer alan Masterchef Türkiye yarışması küçük bir düşüş yaşayarak % 5.62’lik reytingle 4. sırada yer aldı. Esra Erol’da programı listede 5, TRT 1’in sevilen dizisi Benim Adım Melek ise listede 6. sırada yer aldı.
    
27 Kasım Çarşamba gününün reytingleri incelendiğinde sabah kuşağında ATV kanalında yayınlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının büyük bir ivme yakaladığı göze çarpıyor. Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü % 4.68’lik oranla 7. sırada yer alan bu program bu hafta % 5.33’lik reyting alarak sıralamadaki yerini korudu. Seksenler dizisi ise günden güne geriledi ve Çarşamba günü 26. sırada kendine yer buldu.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir