26 Kasım Salı Reyting Sonuçları Açıklandı!Salı Akşamı En Çok İzlenenler


Yeni projelerin başlamasıyla 26 Kasım salı reyting sonuçları merak ediliyor. Star TV’de Çocuk, ATVde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve FOX TVde farklı projeler gündeme geliyor. TV8’de yapılan yarışma programı Masterchef Kanal Dde geçtiğimiz hafta yayına başlayan Azize dizisi yayınlandı. 26 Kasım reyting sonuçları açıklandı ve hangi projelerin üst sıralarda olduğu merak ediliyor…

Reyting sonuçları güncel olarak yayınlanmakta ve salı akşamları pek çok kanalda yeni proje yer almakta… Star TV ekranlarında yayınlanan Çocuk dizisi ATVde geçtiğimiz sezon da yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kanal D’de yeni bir proje olan Azize dizisi, Fox TVde kadın ekrana geliyor. TV8’de ise Masterchef yayınlanıyor. Geçtiğimiz hafta reyting sonuçlarında birinci sırayı alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ilk sırayı alırken Kadın dizisi ikinci sırada, masterchef beşinci sırada Azize ise on birinci sırada yer alıyordu. Güncel reyting sonuçları ise haberimizin devamında sizlerle paylaşılıyor.

İLK SIRADA FOX ANA HABER

26 Kasım reyting sıralamasını incelediğimizde ilk olarak karşımıza FOX ana haber programı çıkıyor. Reyting sıralamasında 1. sırayı alan ana haber bülteni 8.96 izlenme oranına sahip. İkinci sırada ise ATV dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz projesi yer alıyor. 8.3’lük puanla ikinci sırayı alan bu projeden sonra ise yine FOX ekranlarında izlenen Kadın dizisi 3. sırada yer alıyor 5.92 izlenme oranıyla bu projeye TV8 yarışma programlarından biri olan Masterchef takip ediyor.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir