23 Aralık Reytinglerinde Sefirin Kızı Sürpriz Yaptı


23 Aralık Pazartesi günü yine birbirinden popüler yapımlar reyting savaşı verdi. Reyting sıralaması en fazla merak edilen yapım ise geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle büyük sansasyon yarayan “Sefirin Kızı” dizisi oldu.
    
Bu haftanın ilk mesai gününde Türkiye en fazla Çukur dizisini izledi. Reyting sıralamasında zirvedeki yerini kaptırmayan Çukur dizisi hatırlanacağı üzere İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından da eleştirilmiş ve ardından RTÜK tarafından Show TV’ye para cezası verilmişti.
    
Reyting listesinin ikinci sırasında ise sonuçları merakla beklenen “Sefirin Kızı” dizisi yer aldı. İlk çıktığı bölümüyle reyting sıralamasında dördüncü olan dizi yükselişe geçti ve Çukur dizisinden sonra en fazla izlenen yapım oldu. Reyting listesinin üçüncü sırasında “Fatih Portakal ile Fox Ana Haber” yer alırken, dördüncü sırada ise Esra Erol’da programı yer aldı.
 

    
Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisi sıralamada 7. olurken ATV’nin yeni dizisi Kış Şehirleri ise kendisine 9. sırada yer buldu. Yükselişe geçmesi beklenen Kanal D’nin “Zalim İstanbul” dizisi ise beklenen ilgiyi göremedi ve ilk 10’da yer alamadı.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir