2018 Yılı Gelir Rekortmenleri Listesi Açıklandı! Acun Ilıcalı Sürprizi


Türkiye’nin en önemli prodüksiyonlarının altında imzası olan ve 2013 yılından bu yana TV 8 kanalının da sahibi olan Acun Ilıcalı, vergi rekortmenleri listesinde bu yıl bir hayli geriledi.

Geçtiğimiz yıl listede 42. sırada yer alan Acun Ilıcalı bu yılın listesinde 83. sıraya yerleşti. Türkiye’nin bir nevi en çok kazananlar listesini de gösteren gelir rekortmenleri listesinin en tepesindeki 2 isim kamuya adının açıklanmasını istemediği için yayınlanmazken, Koç Holding Yönetim Kurulunun Onursal Başkanlığını yürüten Rahmi Koç listede 3. sırada, geçtiğimiz yılın birincisi Şarık Tara ise 4. sırada yer aldı. İlk 100’e girenler incelendiğinde ünlü olarak yalnızca Acun Ilıcalı’nın bu listede yer alması dikkat çekti. Geçtiğimiz yıl ilk 100’de bulunan Kıvanç Tatlıtuğ ise bu yıl listede kendine yer bulamadı.

AYLIK GELİRİNİZ NE KADAR?
  
Yaptığı evlilikler ve sonrasında ödediği rekor nafakalarla adından söz ettiren Acun Ilıcalı’ya geçtiğimiz günlerde yıllık kazancı da sorulmuştu. Bu soruya esprili bir şekilde yanıt veren Acun, bu hesabı yapabilmek için hep birlikte saatlerce hesap yapmaları gerektiğini söylemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir