20 Kasım Reyting Sonuçlarına Kuruluş Osman Ambargo Koydu


İzleyenleri ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisi dün ilk defa seyirciyle buluştu. Büyük merakla beklenen dizi 20 Kasım 2019 tarihinin reytinglerinde açık ara zirveye oturdu.

20 Kasım reyting sonuçlarına göre akşam 20.00’de başlayarak 22.36’da son bulan dizi tam % 31.94’lük share oranı ve % 13.48’lik reyting oranı aldı ve listede birinci oldu. Kuruluş Osman dizisini % 7.91’lik reyting oranıyla “Fatih Portakal ile Fox Ana Haber” takip ederken, listenin devamında TV 8’de yayınlanan yarışma programı Masterchef Türkiye, Kanal D’de yayınlanan Afili Aşk ve TRT 1’de yayınlanan Benim Adım Melek isimli dizi geldi.
    
20 Kasım reyting sonuçlarında dikkat çeken bir husus daha bulunuyor. Dün akşam Kuruluş Osman bittikten hemen sonra dizinin tekrarı ATV’de başladı. Bu yaıynlanan tekrar bölümü de % 3.64’lük reyting oranı aldı ve listenin 6. sırasında yer aldı. Böylece Kuruluş Osman dizisinin dün Türkiye’nin büyük bir kesimini televizyon başına oturttuğu açıkça görüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir