18 Kasım Pazartesi En Çok İzlenen Dizi Çukur Oldu


Yeni haftanın ilk günü olan 18 Kasım Pazartesi akşamı yine televizyon ekranlarında birbirinden iddialı yapımlar yer aldı. Haftasonu tatilini bitirip güne pazartesi sendromu ile başlayanların müptelası olduğu diziler ve çeşitli yarışmalar dün akşam reytinglerde zirveye çıkmak için kıyasıya yarıştı. Yarışın galibi ise 27.77’lik share oranıyla Fox TV’de yayınlanan “Fatih Portakal ile Fox Ana Haber” oldu.

TOTAL

Türk insanının haberlere gösterdiği yoğun ilgi, haber programlarını genellikle günün birincisi yapıyor. Saat 20.00’den sonra başlayan dizi ve yarışma programlarından bu haftanın reyting kralı ise Show TV’de yayınlanan Çukur dizisi oldu. 19.12’lik share oranı yakalayan dizi geçtiğimiz hafta 23.46’lık oran almış ve zirveye oturmuştu.
    
Listede üçüncü sırayı ise Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma aldı. Geçtiğimiz hafta da aynı sırada yer alan Yasak Elma yerini korudu. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 kanalının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye ise listede 4. sırada kendine yer buldu. Bu haftanın sürprizini ise ilk defa ilk 5’e giren Kanal D’nin başarılı yapımı Zalim İstanbul dizisi aldı.

ABC

TOTAL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir