17 Aralık 2019 Salı Reytinglerinde ATV Adeta Şov Yaptı


Salı akşamı yine birbirinden iddialı yapımların reyting savaşına sahne oldu. Bugün açıklanan reyting sonuçları ise kimseyi şaşırtmadı.
    
ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yine zirveyi bırakmayarak total reyting sonuçlarında birinci sırada geldi. Fox TV’nin başarılı haber sunucusu Fatih Portakal’ın akşam haberleri ise ikinci sırada yer aldı. Yine aynı kanalda yayınlanan Kadın dizisi geçtiğimiz haftaya oranla küçük bir düşüş yaşasa da üçüncü sıraya yerleşti.
 

    
Gerçek hayatları konu alan ve son programında 23 yıllık hasrete son vererek 2 kız ile ailesini telefonda buluşturan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı çıkışını sürdürerek dördüncü sıraya kadar ilerledi. Benzer konseptte yayın yapan Esra Erol’da programı da beşinci sırayı aldı. 
    
Listenin devamına göz atıldığında Kanal D’nin yeni yapımı Hekimoğlu dizisi, ATV’nin Kış Şehirleri isimli dizisi, Star TV’nin birkaç hafta önce yayınlanmaya başlayan dizisi Çocuk ve son olarak TB 8 kanalının fenomen yemek yarışması MasterChef geldi. 17 Aralık 2019 Salı gününün reytinglerine bakıldığında ilk 5’te 3 farklı ATV yapımının yer alması dikkat çekti.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir