11 Şubat Kova Yeniayı: Değişim dalgası


11 Şubat günü saat 22:05 de Kova burcunun 23 derecesinde bir Yeniay yaşayacağız. Kova özgürlükle, ilkelerimizle, sıra dışılıkla, isyanlarla ve devrimlerle ilgilidir. Bireysel anlamda ilişkilerde özgürleşme ihtiyacı, sıra dışı ilişkiler, kısıtlanan konularda öfke patlamaları ortaya çıkabilir.

Toplumsal konuları özellikle 15 gün vurgu yapmak üzere tüm 1 yıl boyunca çok konuşacağız. Bu kadar yüksek Kova enerjisiyle farklı görüşleri, özgürlük hareketlerini, isyan enerjilerini, liderlerin çatışmasını ve bununla ilgili haberleri bekleyebiliriz. Toplumsal öfkeyi anlamayan iktidarların başı sıkıntıya girebilir. İnsanların sokaklara çıktığını, hak hukuk arayışlarının arttığını göreceğiz.

 Mars Boğa burcunda ekonomi konusuna işaret ederken, bireysel ve maddi güvenlik ihtiyacını öne çıkartacaktır. Harcamalara, kaynakları doğru kullanmaya özen gösterilmesi gereken bir dönemdeyiz. Eş, aile, varsa ortaklarla sorunlar, güç savaşları, geçmiş problemlerin yüzeye çıkması gibi konularla yüzleşebiliriz.

YENİ BULUŞLARA HAZIR OLUN

Global olarak yeni buluşlar, yeni aşı, keşifler, teknoloji, uzay, havacılık, meteoroloji konularını ve bu konulardaki gelişmeler gündem yaratabilir. Elektrik kesintileri yeniden gündeme gelecektir. Dijital haberleşme problemleri, teknolojik problemler, devletlerin siber saldırılara uğraması söz konusu olabilir. Finans dünyasında, bankalar, enflasyon, dış borçlar konusunda hareketlenmeler, para piyasalarında ani iniş çıkışlara karşı dikkat etmek gerekiyor.

 

2021 yılında Şubat- Haziran ve Aralık aylarında 3 kere sert etkileşim gösterecek Uranüs- Satürn karesi özellikle 17 Şubat civarı yüksek ölçekli depremler ve toprak hareketleri konusunda sıkıntılı bir süreci gösteriyor. Ortadoğu, Kıbrıs riskli bölgelerin başında geliyor. Devlet düzenlerinde değişimler beklenmedik haberler ortaya çıkabilir.

Marsın zorlu açılarını da hesaba katarak kazalara açık bir dönem olacağından sabırsız ani davranışlardan kaçınmak gerekiyor. Havayollarıyla ilgili nahoş durumlar, kasırga, hortum gibi hava muhalefetleri, uçak kazaları meydana gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir